V.I.P Club / Cashback Karta

Cashback karta je vydávaná na základe registrácie zákazníkom úplne zdarma. Nič zákazníka nestojí a k ničomu nezaväzuje. Našu Caschback kartu môžete využívať nielen u nás, ale aj u viac ako 75 000 obchodných partnerov na celom svete, v kamenných predajniach aj e-shopoch, v každom segmente trhu, či už ide o potraviny, oblečenie, elektro, ubytovanie a mnoho ďalších. Zaistite si výhody pri nakupovaní, šetrite na svojich nákupoch a profitujte z ďalších výhod našej V.I.P. CASHBACK karty. Registruj sa, stiahni appku podľa inštrukcií a používaj :)KARTA SA NEMÔŽE POUŽIŤ NA KOTLY, OHRIEVAČE TATRAMAT, ANI NA RADIÁTORY !  

Bezplatná registrácia UNIVERZÁLNEJ V.I.P. CASHBACK karty

Krajina*:
Meno*:
Priezvisko*:
Dátum narodenia*:
Telefón*:
Email*:
Ulica*:
PSČ*:
Mesto/Obec*:
Súhlasím s obchodnými podmienkami a spracovaním osobných údajov*:  áno
Vyrátajte*:
 
Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas s príjmaním informácii v digitálnej forme: SMS, emailom alebo newsletter (z odberu je možné kedykoľvek sa odhlásiť)


Operátor programu CASHBACK WORLD

Operátorom vernostného programu CASHBACK WORLD je spoločnosť LYONESS EUROPE AG. Odoslaním požiadavky pre registráciu Cashback karty súhlasíte s obchodnými podmienkami a podmienkami ochrany osobných údajov spoločnosti LYONESS EUROPE AG.

Všeobecné obchodné podmienky: https://www.lyoness.com/sk/gtc
Ochrana osobných údajov: https://www.lyoness.com/sk/privacy-policy


Zákaznícky účet

Na základe registrácie Cashback karty, Vám bude zriadený on-line zákaznícky účet spoločnosti Lyoness, kde nájdete kompletný prehľad Vašich nákupov, všetky informácie kde a ako môžete využívať cashback výhody, ako mínať nazbierané Shopping points a veľa ďalších užitočných informácii ako ušetriť pri nakupovaní a samozrejme Vašu elektronickú Cashback kartu.

Vybraní lokálni a svetoví obchodní partneri, kde môžete využiť výhody nášho Cashback programu.Kompletný zoznam viac ako 75 000 obchodných partnerov CASHBACK WORLD, u ktorých možete s našou V.I.P. CASHBACK kartou zbierať Cashback a nákupné body najdete tu: https://www.lyoness.com/sk/search/partner


Aplikácia CASHBACK WORLD pre smartfóny


 


Stiahnite si bezplatnú Cashback aplikáciu do Vášho smartfónu. V aplikácii nájdete kompletný prehľad o Vašich nákupoch a výhodách, taktiež prehľad o špeciálnych akciách obchodných partnerov, ako aj elektronickú Cashback kartu, ktorou sa stačí preukázať u obchodného partnera. Vďaka GPS lokátoru okamžite uvidíte kde vo vašej blízkosti možete svoju Cashback kartu použiť. Aplikácia je dostupná ako pre Andoid, tak aj pre Apple zariadenia.

Apple zariadenia - https://itunes.apple.com/us/app/cashback-app/id1173430105?mt=8
Android zariadenia - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cashback.card

STIAHNI, PRIHLÁS, POUŽÍVAJ. Nakupovanie nikdy nebolo lahšie a výhodnejšie.
 
Naše referencie:
KIA Žilina  Podtatranská vodárenská spoločnosť  Tatravagónka Poprad   HYUNDAI AMCO CO., LTD  Lesy SR š.p.  Východoslovenská vodárenská spoločnosť  Nemocnica Poprad