0910 287 586
0911 387 586
7:00 - 17:00

V.I.P Club / Cashback Karta

Cashback karta je vydávaná na základe registrácie zákazníkom úplne zdarma. Nič zákazníka nestojí a k ničomu nezaväzuje. Našu Caschback kartu môžete využívať nielen u nás, ale aj u viac ako 75 000 obchodných partnerov na celom svete, v kamenných predajniach aj e-shopoch, v každom segmente trhu, či už ide o potraviny, oblečenie, elektro, ubytovanie a mnoho ďalších. Zaistite si výhody pri nakupovaní, šetrite na svojich nákupoch a profitujte z ďalších výhod našej V.I.P. CASHBACK karty. Registruj sa, stiahni appku podľa inštrukcií a používaj :)Registrácia karty tu: https://www.myworld.com/sk/registration/partner/307177
 

KARTA SA NEMÔŽE POUŽIŤ NA KOTLY, OHRIEVAČE TATRAMAT, ANI NA RADIÁTORY !


Operátor programu CASHBACK WORLD

Operátorom vernostného programu CASHBACK WORLD je spoločnosť LYONESS EUROPE AG. Odoslaním požiadavky pre registráciu Cashback karty súhlasíte s obchodnými podmienkami a podmienkami ochrany osobných údajov spoločnosti LYONESS EUROPE AG.
 

Zákaznícky účet

Na základe registrácie Cashback karty, Vám bude zriadený on-line zákaznícky účet spoločnosti Lyoness, kde nájdete kompletný prehľad Vašich nákupov, všetky informácie kde a ako môžete využívať cashback výhody, ako mínať nazbierané Shopping points a veľa ďalších užitočných informácii ako ušetriť pri nakupovaní a samozrejme Vašu elektronickú Cashback kartu.

Vybraní lokálni a svetoví obchodní partneri, kde môžete využiť výhody nášho Cashback programu.Kompletný zoznam viac ako 75 000 obchodných partnerov CASHBACK WORLD, u ktorých možete s našou V.I.P. CASHBACK kartou zbierať Cashback a nákupné body najdete tu: https://www.myworld.com/sk/cashback-deals


Aplikácia CASHBACK WORLD pre smartfóny


 
Stiahnite si bezplatnú Cashback aplikáciu do Vášho smartfónu. V aplikácii nájdete kompletný prehľad o Vašich nákupoch a výhodách, taktiež prehľad o špeciálnych akciách obchodných partnerov, ako aj elektronickú Cashback kartu, ktorou sa stačí preukázať u obchodného partnera. Vďaka GPS lokátoru okamžite uvidíte kde vo vašej blízkosti možete svoju Cashback kartu použiť. Aplikácia je dostupná ako pre Andoid, tak aj pre Apple zariadenia.

Apple zariadenia - https://itunes.apple.com/us/app/cashback-app/id1173430105?mt=8
Android zariadenia - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cashback.card

STIAHNI, PRIHLÁS, POUŽÍVAJ. Nakupovanie nikdy nebolo lahšie a výhodnejšie.