0910 287 586
0911 387 586
7:00 - 17:00

Doprava a platba

Možnosti dopravy

1. Doručenie spoločnosťou Geis SK, DPD
Cena dopravy závisí od celkovej hmotnosti objednaných produktov, prepočítava sa preto v nákupnom košíku, v kroku 2: "Objednávka".

Dopravu zaručujeme do celej SR.
Dopravu tovaru, ktorý máme skladom, zabezpečíme do 2 pracovných dní od prijatia vašej objednávky.

Sledovanie zásielky: Po expedovaní vám zašleme číslo vašej zásielky - po zadaní tohto čísla na stránke spoločnosti Geis sa dozviete, kde sa práve vaša zásielka nachádza.

2. Osobný odber
Tovar si môžete vyzdvihnúť aj priamo v našej predajni, na Teplickej 4, Poprad


Možnosti platby

1. Bankový prevod
Za objednávku platíte prevodom, na základe predfaktúry, ktorú zašleme na Váš e-mail. Po jej uhradení Vám odošleme objednaný tovar.

2. Na dobierku (Platba v hotovosti)
Vaša objednávka je zaslaná poštou na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Pri tomto spôsobe platby účtujeme príplatok 0,96 € ktorý je účtovaný nezávisle od celkovej hodnoty objednávky.

3. Online platba Tatra Banky - TatraPay
Platba internet bankingom Tatra banky cez TatraPay (https://www.tatrabanka.sk/sk/blog/navody/ako-potvrdite-platbu-cez-tatrapay/). Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku Tatra banky, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. Objednaný tovar Vám pošleme na zadanú adresu hneď, ako budeme mať k dispozícii notifikáciu o výsledku platby z banky.

4. Na splátky cez Quatro
Na našom eshope vám ponúkame nákup tovaru na splátky vďaka Quatro pôžičkám. Prečítajte si kompletné informácie o Quatro pôžičkách.

5. PLATBA PROSTREDNÍCTVOM PLATOBNEJ BRÁNY 24-PAY
UMOŽŇUJE RÝCHLU A BEZPEČNÚ PLATBU KARTOU ( podpora 3D Secure bezpečnostných štandardov ) A POHODLNÉ BANKOVÉ PREVODY DO 9 NAJVÄČŠÍCH BÁNK, VRÁTANE PLATOBNEJ MOŽNOSTI VIAMO. PLATOBNÁ BRÁNA 24-PAY JE REGULOVANÁ NÁRODNOU BANKOU SLOVENSKA ( Číslo oprávnenia ODB-8835-5/2012. ). PO VÝBERE PLATOBNEJ MOŽNOSTI JE ZÁKAZNÍK OKAMŽITE PRESMEROVANÝ NA STRÁNKU BANKY, KDE REALIZUJE PLATBU. PLATBA PROSTREDNÍCTVOM PLATBY KARTOU A OKAMŽITÝCH PLATIEB PREBEHNE OKAMŽITE A TOVAR JE VEĽMI RÝCHLO MOŽNÉ EXPEDOVAŤ ZÁKAZNÍKOVI. Viac informácií nájdete na internetovej stránke https://www.24-pay.sk/